Co byste neměli minout… #5

17. července 2013 ELjano Žádné komentáře

Steam Summer Sale 2013:
Jako každý rok v tomto období probíhají na Steamu velké letní slevy, které se pohybují od 10 až do 90 %. Slevy se dotýkají prakticky všech her, co jsou na Steamu. Navíc můžete sbírat speciální kartičky, pomocí kterých můžete získat další odznak do svého profilu. Kartičky můžete získat buď tak, že budete hlasovat v kolonce Volba komunity, nebo když vycraftíte jiný odznak, anebo tím, že na Steamu nakoupíte nad $10. Letní slevy platí od 11. do 22. července.

Slevy 2013


Valve plánuje otevřít novou pobočku v Anglii:
Na konferenci Develop v Brightonu zaměstnanci Valve prozradili, že do budoucna chystají otevřít novou pobočku na území Velké Británie. To by byla v pořadí již 2. pobočka v Evropě, tu první najdete v hlavním městě Lucemburska. V této 1. pobočce najdete jen 5 zaměstnanců, kteří se starají o podporu Steamu v Evropě. Pokud se ale tato pobočka osvědčí, může se z ní stát plnohodnotné vývojářské studio, což by do týmu Valve jednoznačné přilákalo mnoho talentovaných vývojářů ze starého kontinentu.


Sven Co-op míří na Steam:
Oblíbená kooperativní modifikace pro Half-Life 1, Sven Co-op, se dostane na Steam jako samostatná hra. To znamená, že tato verze již nebude vyžadovat HL1. Autoři navíc mají k dispozici vlastní verzi GoldSrc enginu, která bude podporovat větší mapy a více detailů. Mappeři se také mohou těšit na vylepšenou verzi Hammer Editoru. Hra by měla být k dispozici zdarma, datum vydání ještě není známé.

Sven Coop

Napsat komentář

Pro vlastního avatara a psaní komentářů bez ochrany proti spamu se musíte přihlásit nebo registrovat.

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.