Greenlight – 75 přijatých her

17. dubna 2014 Bargud Žádné komentáře

K datu 17.4. bylo ze služby Greenlight vybráno opět dalších 75 her. A zelenou od komunity dostala například akční hra Get Even s podporou VR technologií (na PC tedy zařízení Oculus Rift), která určitě stojí za pozornost.

Další zajímavá a krásná hra s podporou VR zařízení je FPS puzzle adventura MIND: Path to Thalamus, která slibuje řešení hádanek na základě změny denní doby, počasí a ročního období. Pomocí hádanek budete muset utéct ze své vlastní mysli do reality. Za hrou stojí Carlos Coronado (autor módu Warcelona do L4D2).

A když už píšu o hrách s podporou VR, tak rozhodně musím upozornit také na Technolust, který momentálně sbírá finance na Kickstarteru. Jste-li příznivci Oculus Riftu, určitě se na Technolust podívejte a případně i podpořte na Kickstarteru; může být i pitomý dolar – je to pro budoucnost hraní. Tohle je next-gen!

Z adventur mě opravdu zaujala hra The Breakout, která ale také zatím pouze sbírá peníze na Kickstarteru. V této adventuře budete jako sestřelený pilot zajat do německého zajateckého tábora za 2. světové války a úkolem tedy bude utéct. Dále byla vybrána modifikace do hry Alien Swarm: Reduction: The Alien Swarm Campaign. Všechny přijaté hry najdete zde.

Informace o hře MIND: Path to Thalamus byly upraveny z webu www.polygon.com