Nové „Left 4 Dead“ ve vývoji

19. května 2014 sabady Žádné komentáře

Další díl bude nést název Left 4 Dead: Survivors. Fanoušci série Left 4 Dead budou určitě nadšeni touto zprávou, i když v některých věcech budou zcela zklamáni.

Hru nevyvíjí přímo Valve, jako tomu vždycky bylo, nýbrž studio, které se nazývá Taito. To je stejné studio, které pracovalo i na hře jménem Half-Life 2: Survivor. Většina prvků, které hra měla ve druhém dílu jsou i zde. Bohužel, hra prozatím bude dostupná pouze pro dálný východ, přesněji Japonsko a zde tkví ten hlavní problém. Pokud jste čekali další pořádnou hororovou scenérii, tak vás možná ve videu zarazí ženské pištění a křiky, které jsou pro japonské hry zřejmé. K tomu ani není třeba další komentář, zde je odkaz.

Nejspíše to bude úplně stejné jako s dávným vydáním dalšího dílu série Counter-Strike. Hra se jmenovala Counter-Strike Online a byla také dostupná pouze pro východ. Hned po vydání jsem zázrakem někde jednu verzi získal a mohl jsem si nové CS vyzkoušet. Bohužel, rozdíl oproti klasickému CS bylo jen ve zbraních a hlavně pingu, který nešel pod hranici 300, když všechny servery byly v Číně a vůbec se připojit na server, když těm klikyhákům těžko rozumím.