Orange Box slaví páté výročí

Dneska je pro Half-Life fanoušky významný den, Orange Box už slaví páté narozeniny. Tato oranžová krabice vyšla 10.10. 2007 a nabídla nám 5 her v jednom balení za symbolickou částku přibližně 1000,- Kč.

Obsahovala jak Half-Life 2 a Episode One, tak i zatím poslední díl Episode Two, dlouho očekávaný a 7 let odkládaný Team Fortress 2 který je nyní už zdarma a logický experiment Portal, který má plnohodnotného nástupce Portal 2.

Pokud ho stále nemáte, je nejvyšší čas si ho pořídit jelikož i dodnes ho považuji za nejlepší nákup století jakým rozhodně před i po vydání byl, protože získáte nejenom tyto 4 hry, ale rovnou i premium verzi Team Fortress 2, aniž by jste byli nuceni kupovat nějaký item z Mann Co. Store.

Na závěr dodám důležitou zajímavost. Jak jsem psal už v názvu, uběhlo už 5 let od vydání Episode Two a o dalším dílu Half-Life stále nevíme. Dozvíme se ho od Valve v roce 2013, nebo zase budeme odsouzeni k mukám z nekonečného čekání a z nejistoty, aby nedopadl jako Duke Nukem Forever?

CS:GO už vydali, Dotu 2 už taky víceméně dokončili, takže už nemají žádný nový projekt, tedy kromě spekulovaného hardwaru, Big Picture a obchodu se softwarem. Doufejme, že jednou čekání skončí a dočkáme se zakončení příběhu Gordona Freemana a jeho páčidla a popřejme oranžové bedně všechno nejlepší.

Napsat komentář

Pro vlastního avatara a psaní komentářů bez ochrany proti spamu se musíte přihlásit nebo registrovat.

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.