Šílené Hollywoodské nápady ohledně Half-Life filmu

13. ledna 2013 ELjano 3 komentáře

Na internetu se začal šířit dvojdílný podcast z produkce serveru Nerdist, kde byl zvláštním hostem náš Gabe společně s Robinem Walkerem a Davidem Sawyerem. Celý rozhovor je velmi zajímavý, sice nepřinesl žádné extra novinky, otevřel ale jednu mrtvou otázku.

Gabe Newell

Gabe se totiž rozmluvil o filmových nabídkách z Hollywoodu, které se týkají herních sérií Half-Life a Left 4 Dead. Téma, na které se poněkud zapomnělo, i když se o něm dříve hodně mluvilo, dokonce i Quentin Tarantino měl obrovský zájem režírovat film s tématikou Half-Life.

Všechny nabídky však ve Valve zamítli. Důvod? Protože všechny nabídky byly šílené, Gabe například jmenoval jednu nabídku na Half-Life film, kde měli figurovat koně s hi-tech obrněním„Co to k&#a?! Hráli jste to vůbec?“ reagoval Gabe na tuto filmovou nabídku. Není divu, že ve Valve dospěli k závěru, že pokud někdy vznikne Half-Life film, bude pocházet z jejích vlastní produkce.

Pokud umíte anglicky, rozhodně doporučuji si tento podcast poslechnout: #1, #2.

Zdroj: GameInformer.com

Komentáře

 • Ladiczek
  16.1.2013 v 19.42

  Tak film s příběhem Half-Life bych si nechal líbit, ale určitě bych to nenechal režírovat Tarantina, i když je to skvělej režisér. Spíše někoho jako Christopher Nolan (nové Batmany) nebo Wachovské (Matrix). Ale nejlepší fakt bude, pokud si to Valve napíše samo. S tou režií už si tak jistý nejsem… :-/

 • Half-Lifeblazen
  17.1.2013 v 9.38

  No hele proč by Valve nezvládlo režírovat? Už si troufá i na vlastní hardware a třeba v poli režisérství předvedou něco originálního.

 • sabadyCZ
  17.1.2013 v 23.44

  Je to jejich hra, tak snad oni ví nejlíp, jak by mohl film vypadat. Valve poslední dobou jen překvapuje a všechny práce dělají pečlivě. Přece jenom už ty kvality trailerů co vydávají vypadají skvěle.

Napsat komentář

Pro vlastního avatara a psaní komentářů bez ochrany proti spamu se musíte přihlásit nebo registrovat.

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.