Steam Greenlight – 37 schválených her

17. října 2013 Bargud Žádné komentáře

Greenlight

Ke dni 16.10. Steam vybral dalších 37 her, mezi nimiž je i software, který dostal zelenou. Všechny přijaté hry najdete zde. Já jmenuji třeba Alien Swarm FP, což je modifikace pohledu z první osoby do hry od VALVe Alien Swarm. Pro hráče coop taktických FPS her je to určitě skvělá zpráva, protože se podle mě jedná o nedoceněnou hru, zvlášť, když je zadarmo. Alien Swarm FP bude podporovat i Oculus Rift.

Dále musím zmínit Portal Remake Mod. Jak název napovídá, jedná se o vylepšenou verzi Portalu, kterou si zahrajeme ve hře Portal 2. Portal Remake Mod má obsahovat mnoho nových inovativních funkcí. Těšit se také můžeme na nové levely, které zahrnují dva nové scénáře. Dočkat se máme i nových zbraní, a to Aperture Science Handheld Crowbar a Aperture Science Handheld Gravity Manipulator a samozřejmě vylepšené grafiky. Mód má vyjít ještě v roce 2013 a jakožto mód samozřejmě zdarma. Portal Remake Mod zní velice slibně, a jen těžko si představit, k čemu bude zapotřebí páčidlo…

Dalším módem je Half-Life 2: Capture the Flag! Název opět mluví za vše. Přibude ale 13 nových zbraní a 23 nových map. Vše opět bude zadarmo. Hehe, nechť zloděj vlajky čeká v zádech záchod.

Dále dostal zelenou například Underhell běžící na Source Engine, který bude vydáván zdarma po epizodách. Dále je tu westernová adventura Fester Mudd: Curse of the Gold a zelenou také dostala česká adventura J.U.L.I.A.

Napsat komentář

Pro vlastního avatara a psaní komentářů bez ochrany proti spamu se musíte přihlásit nebo registrovat.

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.