Steam nejspíše bude distribuovat i programy

16. července 2012 ELjano Žádné komentáře

Možná jste si všimli, že na Steamu se mezi hrami objevil i Source FilmMaker, tedy „program“ na tvorbu videí, což v některých jedincích vyvolalo takovou menší spekulaci, tedy že kromě her, obsahu ke hrám (tedy soundtrack, komiksy) a digitálních knížek a časopisů se na Steamu objeví i programy. A dnes se objevil další střípek, který tuhle teorii potvrzuje.

Na mobilní verzi Steamu vyšel update, který opravuje menší chyby, ale hlavně přidává nové kolonky do seznamu položek v Steam. Konkrétně se jedná o kolonky „Účetnictví, úprava fotek, vzdělání, tvorba modelů a animací, zvuková úprava atd…“. Všechny kolonky odkazují na adresu „http://store.steampowered.com/software“ na které se zatím nachází úvodní stránka obchodu služby Steam.

Zatím to není oficiální, všechno to jsou mále spekulace a úniky, které ale nemusí nic znamenat. Pokud je to ale pravda, tak bychom se mohli dočkat prográmků jako Photoshop, které by jsme měli pořád u sebe jako tomu je u her. No koho z vás by to nelákalo?

PS: In caso contrario, sono tornato da Italia, in modo da poter guardare avanti ad aggiornamenti regolari. La notizia vecchia di riassumere ValveMania un’altra parte.

Napsat komentář

Pro vlastního avatara a psaní komentářů bez ochrany proti spamu se musíte přihlásit nebo registrovat.

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.