Steam Trading Cards

Včera jsme vám oznámili, že Valve připravují nový profil, nyní jsme získali přístup do bety, tak vám můžeme prozradit více.

Beta kromě nového profilu a systému levelování přidala Trading Cards tedy sběratelské kartičky, něco jako Pokémony a fungují takto. Půlku těchto karet nasbíráte náhodně hraním, podobně jako drop systém itemů v TF2 a druhou půlku si už musíte sehnat od vaších přátel nebo si je koupit na marketu. Moc se mi tento systém nelíbí, protože každý bude chtít sbírat než dávat a mám i obavy z duplikátů karet, ale je to beta, tak snad podmínky upraví.

Po nasbírání kompletního setu z nich vycraftíte jeden ze Steam odznaků na svůj profil a získáváte XP body. Podporovanými hrami jsou zatím Half-Life 2, Team Fortress 2, Portal 2, Dota 2 a Don’t Starve, takže fanouškům těchto her přeji dobrý lov. Kromě toho přidali taky do chatu smajlíky, které taky postupně odemykáte sbíráním těch karet a plněním různých úkolů.

Pokud nevydržíte čekat a chcete si to vyzkoušet už teď, tak se připojte do této skupiny a doufejte, že vás vyberou, a nebo pokud jste ochotni platit, si ji kupte na Steam Marketu.

Zdroj: SteamCommunity.com

Napsat komentář

Pro vlastního avatara a psaní komentářů bez ochrany proti spamu se musíte přihlásit nebo registrovat.

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.