Únik informací z Valve: Half-Life 3, Source 2, Left 4 Dead 3 a další…

19. června 2013 ELjano Žádné komentáře

Mnoho společností používá pro zachytávání chyb software Jira, který je spolehlivý a vaše rozdělané projekty ukryje před světem, teda za předpokladu, že ho správně nastavíte. Pokud ne, informace o vašich projektech si může prohlídnout úplně každý, jako se to teď stalo Valve.

Half-Life 3

Díky této chybě vyšlo najevo několik menších, ale za to dost důležitých informací. Konkrétně jde o seznam projektů. V seznamu můžete najít projekty jako Half-Life 3, Source 2, Left 4 Dead 3, Cries Unheard, Microbe Wars, The Grange, F-Stop (prototyp Portalu 2 bez portálů) ale třeba i SteamMMO, Steam Box a Piston Test. Také můžete nalézt i zrušené projekty jako Stars of Blood, Return to Ravenholm, Episode 3 a Episode 3 Movie (?). Celkem je v seznamu 791 projektů všeho druhu.

A to není všechno, v každém projektu je i seznam zaměstnanců, kteří na něm pracují. Například na Half-Life 3 prý pracuje 42 lidí (ale údajně jde jen o jednu stránku) kde můžete objevit jména jako Kelly Bailey, autora soundtracků pro HL1 a HL2, který už ve Valve nepracuje (buď ho nechali v seznamu, anebo dál nezávisle pracuje na HL3). Seznamu můžete najít i Paula Pepera, který do Valve nastoupil v březnu, takže seznam je dost aktuální.

Následujících dnech uvidíme, jak se k tomuto úniku postaví lidé z Valve, jestli pak tyto projekty potvrdí, nebo budou dál zapírat.

Zachráněné stránky, než je Valve smazalo:
Stránka 01
Stránka 02
Stránka 03
Seznam projektů

Zdroj: ValveTime.net

Napsat komentář

Pro vlastního avatara a psaní komentářů bez ochrany proti spamu se musíte přihlásit nebo registrovat.

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.